הויילר גרייסימאסטר

  רוילר גרייסי זכה 4 פעמים ברציפות באליפות העולם ב-BJJ (ג'יוג'יטסו ברזילאי), 3 פעמים ברציפות באליפות העולם של ה -ADCC, פעמיים אלוף פאן אמריקן ועוד מספר רב של אליפויות ברזיל.

  רוילר הוא האלוף הראשון בהיסטוריית המונדיאל (אליפות העולם) שעמד כמתחרה במשקל קל על פודיום המנצחים בקטגוריית המשקל הפתוח. בכל 3 זכיותיו באליפויות ה-ADCC לא נצברה כנגדו אפילו נקודה אחת!  בשנות ה-90 נבחר רויילר ללוחם העשור על ידי המגזין היוקרתי GRACIE-MAG.

  רוילר הוא מאסטר בהגנה עצמית. יחד עם זאת, תמיד בערה האש להתחרות ולהגיע להישגים חסרי תקדים בספורט הג'יו ג'יטסו. זו הסיבה שנהג להתחרות, בנוסף לקטגוריה שלו, גם בקטגוריית המשקל הפתוח. כמשקל זבוב, מצא עצמו רוילר לא אחת מתמודד מול מתחרים גדולים ממנו באופן משמעותי. חלקם היו מתחרים בכירים של המשקלים הכבדים ולעיתים, גם האלופים של המשקלים האלו. הדבר המדהים הוא, שאף על פי הפרשי הגודל המשמעותיים, ברוב המקרים היה זה רוילר שניצח!

  רוילר גרייסי הוא איש קטן ממדים ולאורך השנים רבות  נאלץ להתמודד מול אנשים גדולים וכבדים ממנו.מכיוון שלא הייתה לו אפשרות להסתמך על גודל, כוח ומשקל, פיתח רוילר סגנון מושלם שמבוסס לגמרי על טכניקה מעולה ותזמון מדויק ביותר! מעבר לכך שרוילר נחשב על ידי רבים, כאחד הטכניקנים הגדולים ביותר בהיסטוריית הג'יו ג'יטסו, הוא גם מורה מוערך ומבוקש.  רוילר עומד בראש האקדמיה הראשית של משפחת גרייסי שנוסדה על ידי אבי – GRACIE HUMAITA. באימוניו מדגיש רוילר קודם כל את האספקט של ההגנה עצמית, ורק אחר כך את ההיבט הספורטיבי.

  מאסטר רוילר גרייסי, נוהג להסתובב תכופות ברחבי תבל ולהעביר סמינרים בעשרות מדינות. רוילר כתב ספרים רבים, שהפכו להיות אורים ותומים, בענף הג'יוג'יטסו הברזילאי ובהחלט מהווה כבר הרבה שנים, את אחד השגרירים החשובים ביותר של השיטה בעולם. תחת ידיו יצאו אלופי עולם ומורים בכירים אשר מפוזרים במגוון מדינות ומפיצים את הג'יו ג'יטסו שלמדו מרוילר ובכך למעשה, מחזקים ומבססים את השיטה ברחבי העולם.

  רוילר גרייסי מגיע לישראל מידי שנה, להעביר סמינרים לתלמידי הארגון שלנו.